Öğretmen öğrenci karne görüşleri 2014-2015

Öğretmen öğrenci karne görüşleri 2014-2015

ÇOK BAŞARILI ÖĞRENCİLER İÇİN

1. Bu dönem çok çalıştın ve bu çalışmanın karşılığını aldın. Başarılı çalışmalarının devamını dileyerek takdirlerimi sunuyorum. Tebrikler Emincan
2. Başarılı, çalışkan ve en önemlisi ahlaklı ve terbiyeli bir öğrencisin. Ömür boyu hep başarılı olman dileğiyle… Senin gibi bir öğrenci yetiştirdikleri için ailene teşekkür ediyorum. Tebrikler Ece.
3. Ders içi ve ders dışındaki davranışlarınla beni çok mutlu ettin ve bunun karşılığını da dönem sonunda aldın. İyi ki senin gibi bir öğrencim var.Teşekkür ederim Sudem.
4. Bu kadar zorluk arasında ancak senin kadar harika bir öğrenci bu başarıyı gösterebilirdi. Seni tebrik ediyor, ailene de teşekkür ediyorum.Tebrikler İsmail.
5. Derslerinle, davranışlarınla ve duruşunla sınıfımızın örnek öğrencilerinden biri oldun ve bu başarıyı hak ettin. Senden daha iyilerini bekliyorum.Tebrikler Melike.
6. Allah her öğretmene senin gibi mükemmel bir öğrenci nasip etsin.Teşekkürler Sema Nur.Bana senin gibi birkaç öğrenci daha versinler bu okulu yerinden oynatırım.
7. Güler yüzün ve neşeli tavırların hepimizi sarıp kucakladı. Bu neşen ve başarının tüm hayatın boyunca seninle birlikte olmasını diliyorum. İyi ki senin gibi bir öğrencim var.Tebrikler Ayça.
8. Ders içinde ve ders dışındaki örnek davranışlarınla beni çok mutlu ettin. Bunu derslerdeki başarına yansıtmış olman da ayrıca gurur verici. Seni tebrik ediyor, ailene de teşekkür ediyorum.Tebrikler Cemre.
9. Davranışlarınla, karakterinle ve derslerdeki duruşunla ne kadar örnek bir öğrenci olduğunu gösterdin. Seni kutluyorum, ailene de teşekkür ediyorum.Tebrikler Esma.
10. Ailene senin gibi bir evlat yetiştirdikleri için çok teşekkür ediyorum. Allah her öğretmene senin gibi bir öğrenci nasip etsin. Teşekkürler Yusuf.Bana senin gibi birkaç öğrenci daha versinler, bu okulu yerinden oynatırım.
11.Belki çok yorulduğun dönemin son gününde karne notların seni dinlendirecektir. İlk tebrik eden ben olmak istedim. İyice dinlen, ikinci dönem daha iyisini bekliyorum senden.Seni tebrik ediyor, ailene de teşekkür ediyorum.
İYİ ÖĞRENCİLER İÇİN

1. Dönem içinde giderek yükselen bir grafiğin oldu. İkinci dönemde seni daha iyi yerlerde görmek istiyorum.Tebrikler İsa.
2. Gösterdiğin gayret ve çalışmalarının sonucunda başarılı bir dönem geçirdin. İkinci dönemde daha iyi yerlerde olacağına inanıyorum.Tebrikler Emre.
3. Küçük yaramazlıkların da olsa gösterdiğin gayret ve elde ettiğin başarı beni çok mutlu etti. İkinci dönemde daha iyisini yapabileceğine inanmanı istiyorum.Tebrikler Baran.
4. Bir geçen dört aya, bir de karne notlarına baktığımızda durumunun iyi olduğunu söyleyebiliriz. Fakat daha iyi olmak senin elinde. İkinci dönem senden bunu bekliyorum.Tebrikler Batuhan.
5. Derslerinde göstermiş olduğun başarılarından dolayı seni kutluyorum. Daha iyisi de olabilirdi. Tatilde iyice dinlen ve başarılarını artırma kararlılığıyla dön. Neden daha iyisi olmasın?Tebrikler Eyüp.
6. Son derece başarılı geçen ilk dönem için seni tebrik ediyorum. Umarım ikinci dönem daha da iyi olursun. Senden daha fazlasını bekliyorum.Tebrikler Ali Kaan.
7. Zaman içinde gösterdiğin gelişim ve başarı grafiğindeki artış beni çok mutlu etti. İkinci dönem daha başarılı olacağına inanıyorum. Söz mü?Tebrikler Ozan.
8. Başarılı, çalışkan ve en önemlisi ahlaklı ve terbiyeli bir öğrencisin, ömür boyu hep başarılı olman dileğiyle.Tebrikler Sude.
9. Davranışlarıyla ve notlarıyla arkadaşlarına örnek olacak bir öğrencisin. Senin gibi bir öğrenciye sahip olduğum için çok şanslıyım.Teşekkürler Ayşegül.
NORMAL SEVİYEDEKİ ÖĞRENCİLER İÇİN

1. Dikkatini yoğunlaştırır ve performansını arttırırsan daha iyi yerlere gelebileceğini düşünüyorum. Tatilde karne notlarını ve geçen dönemi değerlendirmeni istiyorum.
2. Ödevlerine dikkat etmesi, daha çok kitap okuması ve sınıfta öğretmen ders anlatırken daha dikkatli dinlemesi gerekiyor.
3. Başarı, başaracağım diyenlerindir. Senin de bu söze olan inancının artmasını ve bunu gerçekleştirmeni diliyorum. İkinci dönemde seni daha iyi yerlerde görmeyi diliyorum.
4. Senden yana umudum çok. Daha iyilerini yapabileceğine inanıyorum. Olmayı hak ettiğin yer burası değil. Çok daha iyi yerlerde olabilirsin. İkinci dönem seni daha iyi yerlerde görmek istiyorum.
5. Bir dönem geride kaldı. Eksiklerini görmüş olmalısın. Daha başarılı olman için ben yanında olacağım. Yeter ki sen biraz planlı ve düzenli çalışmaya karar ver. Sana güveniyorum.
6. Şu anda gösterdiğin performanstan daha fazlasını gösterebileceğine inanıyorum. Gayretlerinin artmasını diliyorum. İkinci dönem seni daha iyi yerlerde görmek istiyorum.
7. Sen de görüyorsun ki eksiklerin var. En önemli eksiğin de planlı çalışma, dersi iyi dinleme ve anlamadığını sorma konusunda. İkinci dönem bu eksiklerini giderirsen neler başardığına sen bile şaşıracaksın.
8. Dikkatini yoğunlaştırır ve performansını arttırırsan daha iyi yerlere gelebileceğini düşünüyorum. Tatilde karne notlarını ve geçen dönemi değerlendirmeni istiyorum.
9. Şu anda gösterdiğin performanstan daha fazlasını gösterebileceğine inanıyorum. Gayretlerinin artmasını diliyorum. İkinci dönem seni daha iyi yerlerde görmek istiyorum.
10.Olmayı hak ettiğin yer burası değil. İkinci dönem çok daha iyi çalışarak daha güzel yerlerde olmanı istiyorum. Biraz daha gayret edersen çok daha iyi yerlerde olabilirsin.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir